Kielce, ul. Staszica 5
tel. 344 47 34
 
Zapowiedzi
Otwieramysię dla Was od 6 czerwca:)

Drodzy Widzowie,

6 czerwca wracamy na kulturalną mapę Kielc:) Otwieramy kino:)

Wszystko w nowym reżimie sanitarnym, zgodnie z którym: przeznaczamy dla Państwa 50% widowni, zostawiając co drugie krzesło wolne. Każdy widz ma obowiązek przestrzegania zajmowania miejsc przypisanych na bilecie. Obsługa usadza widza zgodnie z wytycznymi nałożonymi na kina otwarte od 6 czerwca 2020 /odstęp jednego fotela kinowego pomiędzy osobami nie zamieszkującymi razem /przybyłych na seans osobno/.  W kinie obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust - również w trakcie seansu. Bilety możecie Państwo zakupić online https://ekobilet.pl/kinomoskwa lub w kasie kina w tym wypadku sugerujemy płatność kartą. Prosimy aby każdy widz przed wejściem do kina zdezynfekował dłonie - stacja dezynfekująca znajduje się przed wejściem na hol kinowy oraz na górnym holu przed salą. Na początek uruchamiamy tylko salę Moskwa. Przerwy między seansami są wydłużone aby zapewnić wietrzenie sali oraz dezynfekcję foteli kinowych. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży biletu oraz wpuszczenia na seans  osób u których widoczny jest zły stan zdrowia /uporczywy kaszel, katar/.  Osoby, które w czasie seansu nie będą przestrzegały zasad sanitarnych zostaną wyproszone z sali bez możliwości domagania się zwrotu pieniędzy za zakupione bilety. Obsługa kina również jest zobowiązana do przestrzegania wymogów sanitarnych. Razem zadbajmy o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników kina.

W pierwszych tygodniach nasz repertuar będzie mocno okrojony w premiery filmowe, gdyż wraz  zamknięciem kin zostały zamrożone produkcje filmowe oraz premiery filmowe. Niemniej jednak postaramy się, aby nasz repertuar był dla Państwa atrakcyjny:)  .

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy moskwa@kinomoskwa.pl 

 Link do zapoznania się z wytycznymi dla kin:

https://www.gov.pl/web/kultura/wytyczne-dla-kin-w-trakcie-epidemii-wirusa-sars-cov-2-w-polsce?fbclid=IwAR2ZFcU0Sz6Fb1bTfvi8Qbak2rKu_0YYMvcFe8TFIuyzDvkfv3peXu3Ur7g

Dołącz do nas na Facebooku
Godziny otwarcia,rezerwacja biletów
Na topie
#tuiteraz
Wiking i magiczny miecz
Turu. W pogoni za sławą
Polowanie
Mulan
Chłopiec z burzy
KinoSzkoła. Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej
Seanse filmowe dla grup szkolnych
Bueno czwartki
Kino Moskwa - Miejsce Odkrywania Talentów
Regulamin Widza
Bilet dla Ciebie
 
 

wykonane przez: Omni-Araneo
screens/scr-movie.tpl.html
default.tpl.html