Kielce, ul. Staszica 5
tel. 344 47 34
 
Zapowiedzi
Noc Kina Japońskiego

NOC KINA JAPOŃSKIEGO
30 STYCZEŃ 2010
START GODZ.:  22:30

„Shinobi”
Jest rok 1614. Japonia, zjednoczona pod rządami Ieyasu - pierwszego Shoguna z rodu Tokugawa, zaczyna cieszyć się pokojem. Dwie odległe, ukryte w górach wsie Nina - Manjidani należąca do rodu Koga i Tsubagakure należąca do rodu Iga - są odwiecznymi wrogami. Od wielu lat jednak wiąże je umowa, wymuszona przez pierwszego Hattori Hanzo, która zabrania im używać sztuk walki przeciwko sobie. Gennosuke z rodu Koga i Oboro z rodu Iga, następcy przywódców wsi, zakochali się w sobie i spotykają się potajemnie. Ale parę czeka tragiczne przeznaczenie.

„Appleseed”
Jest rok 2137, przez naszą planetę przetoczyła się III wojna światowa, pozostawiając po sobie iście apokaliptyczną scenerię. Wielkie metropolie zamieniły się w wielkie gruzowiska, a miliardy itnień ludzkich zniknęły z powierzchni ziemi. Jednak na tych powojennych pustkowiach nadal żyją ludzie i często w dalszym ciągu prowadzą działania wojenne. Ten świat to koszmar, który sami sobie stworzyliśmy.

“Casshern”
Cała planeta została podzielona przez dwie zwalczające się armie. Po pięćdziesięciu latach okrutnych walk Wielka Wschodnia Federacja pokonała siły Europy i zajęła Eurazję. Zwycięstwo jednak nie cieszy nikogo. Lata wojen chemicznych, biologicznych i nuklearnych zatruły ziemię, a wyczerpanych ludzi dziesiątkuje nowozmutowany wirus. Genetyk dr Azuma składa rządowi projekt nowej metody badawczej, która według niego może odrodzić rodzaj ludzki.

BILETY: 
25 zł – normalny
20 zł – ulgowy

 ZAKAZ  WNOSZENIA  ALKOHOLU!!!

WSTĘP  OD  16  LAT !!!




Godziny otwarcia,rezerwacja biletów
Nomadland
Minari
Dołącz do nas na Facebooku
KinoSzkoła. Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej
Seanse filmowe dla grup szkolnych
Bueno czwartki
Kino Moskwa - Miejsce Odkrywania Talentów
Bilet dla Ciebie
Regulamin Widza
Na rauszu
 
 

wykonane przez: Omni-Araneo
screens/scr-movie.tpl.html
default.tpl.html