Kielce, ul. Staszica 5
tel. 344 47 34
 
Zapowiedzi
Pavarotti

"Pavarotti" to trzeci z serii filmów w reżyserii Rona Howarda, w których podejmuje on temat wielkich gwiazd muzyki.
Howard spotkał Pavarottiego dawno temu i uległ jego czarowi. Reżyser nigdy nie był ekspertem w dziedzinie muzyki operowej, ale odkrył dla siebie temat, któremu nie był w stanie się oprzeć: historię chłopaka z małego miasteczka, który osiągnął szczyt sławy i starał się nie zgubić po drodze swoich emocji, uniesień, marzeń oraz miłości do ludzi. Na zawsze pozostanie tajemnicą, od kogo Pavarotti otrzymał swój boski głos, jednak Howarda zainteresowało najbardziej to, w jaki sposób Pavarotti nauczył się go używać.
Pavarotti - z jednej strony był to wesoły, beztroski facet, który cieszył się urokami życia pozostając równocześnie skromnym. Z drugiej strony był to człowiek, który borykał się z ciemną stroną ogromnej popularności, z niebotycznie wygórowanymi oczekiwaniami i burzliwymi związkami – a temu wszystkiemu towarzyszyła odpowiedzialność, że powinien znaleźć sposób na wykorzystanie swojego głosu i wpływów dla celów szlachetniejszych i trwalszych niż zwykła sława.

W swoim najnowszym filmie reżyser otrzymał pełne poparcie ze strony spadkobierców Pavarottiego, którzy udzielili mu nieograniczonego dostępu do przechowywanych materiałów.

W kinie od 2 sierpnia.
produkcja: USA, Wielka Brytania , 2019
czas trwania: 114 min.
reżyseria: Ron Howard
scenariusz: Mark Monroe
strona polska: https://www.youtube.com/watch?v=bGOwf7BahGg&t=36s

Dołącz do nas na Facebooku
Newsletter od kina Moskwa. Rezerwacja biletów
Seanse filmowe dla grup szkolnych
Polityka
Playmobil: Film
Ból i blask
Tajemnica Ojca Pio
Bueno czwartki
Bilet dla Ciebie
Regulamin Widza
Kino Moskwa - Miejsce Odkrywania Talentów
 
 

wykonane przez: Omni-Araneo
screens/scr-movie.tpl.html
default.tpl.html