Kielce, ul. Staszica 5
tel. 344 47 34
 
Zapowiedzi
Patriotyczne środy z Niepodległą

"Patiortyczne środy z Niepodległą" 
Polecamy Państwa uwadze projekt  Wojewody Świętokrzyskiego Agaty Wojtyszek : „Niepodległa Łączy Pokolenia”, czyli „Patriotyczne Środy z Niepodległą” realizowanego z okazji obchodów stulecia odzyskania niepodległości.
Pokazy filmów będą odbywały się w kinie Moskwa  w dniach: 19 września "Powstanie Warszawskie", 26 września "Miasto 44", 3 października "Kamienie na szaniec", 10 października "Syberiada", 17 października "Generał Nil", 24 października "Wołyń", 31 października "Wyklęty", 7 listopada "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł".
Warunkiem uczestnictwa w seansach jest przedstawienie w kasie kina ważnego zaproszenia na dany seans. Każde zaproszenie ważne jest dla dwóch osób i podlega wymianie w kasie kina Moskwa na bilety wstępu. Zaproszenia można odbierać u Organizatora (Biuro Obsługi Klienta Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego). Kino Moskwa nie dysponuje zaproszeniami na pokazy.
 Zaproszenia będzie można pozyskać także za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook (https://www.facebook.com/suw.kielce/). 
Szczegółowe informacje uzyskać można w Sekretariacie Biura Wojewody Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach, tel.: (41) 342-12-32.
Zaproszenia będzie można wymieniać na bilety wstępu na patriotyczny seans filmowy w kasie kina Moskwa od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 19:00.
Maksymalna liczba uczestników seansów kinowych to 396 osób. W momencie wyczerpania puli biletów na dany seans – decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnikom patriotycznych seansów filmowych nie przysługują żadne roszczenia wobec Organizatora oraz kina z tego tytułu.
Pełna treść regulaminu projektu „Patriotyczne Środy z Niepodległą”dostępna jest na stronie: http://www.kielce.uw.gov.pl/Dołącz do nas na Facebooku
Newsletter od kina Moskwa. Rezerwacja biletów
Seanse filmowe dla grup szkolnych
Sekretny świat kotów
Dom, który zbudował Jack
Lista Schindlera
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
Planeta Singli 3
Kobiety mafii 2
Bueno czwartki
Bilet dla Ciebie
Regulamin Widza
ŁAWECZKA ANDRZEJA KOZIEI
Kino Moskwa - Miejsce Odkrywania Talentów
Nescafe
KONKURS NA LOGO STOWARZYSZENIA KULTURY FILMOWEJ KINO MÓWI
 
 

wykonane przez: Omni-Araneo
screens/scr-movie.tpl.html
default.tpl.html