Kielce, ul. Staszica 5
tel. 344 47 34
Filmy
Zapowiedzi
Kino Moskwa - CYFRYZACJA

86  - LETNIA  TRADYCJA  ZOSTAŁA  POŁĄCZONA Z CYFROWĄ  JAKOŚCIĄ !!!

ZAPRASZAMY  NA  PROJEKCJE  W  CYFROWEJ  JAKOŚCI  - również  w 3D!!!

* Nasze profesjonalne okulary do projekcji 3D możesz zabrać do domu, przechować starannie i przyjść z nimi kolejny raz na film 3D nie płacąc dodatkowo 3 zł.

Kupujesz raz oglądasz cały czas.

Uwaga - zmiana cen biletów, prosimy o sprawdzenie w zakładce ceny biletów

1 Listopad - Kino CZYNNE OD 17:00

Informujemy, że dnia 1 listopada kino będzie CZYNNE od godz.: 17:00. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem na ten dzień.

 

Noc Sensacji i Grozy
NOC SENSACJI I GROZY w Kinie "Moskwa"

31.10 (piątek) zapraszamy na prawdziwą NOC SENSACJI I GROZY. W pakiecie dwa tytuły filmowe: 

Start o godz.: 20:00 -  "SŁUŻBY SPECJALNE" o godz.: 22:15 "EGZORCYSTA" /1973r/

 Ceny biletów: KARNET NA DWA TYTUŁY - 23 ZŁ, 

CENA BILETU NA POJEDYNCZY SEANS: 15 ZŁ - "SŁUŻBY SPECJALNE", 15 ZŁ - "EGZORCYSTA" 

Bogowie
Zwycięzca 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni , laureat nagrody głównej  Złote Lwy 2014 dla najlepszego filmu oraz za najlepszą główną rolę męską dla  Tomasza Kota.

Film “Bogowie” Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. “Bogowie” portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

 Ceny biletów: Bilet normalny 16 zł, Bilet ulgowy 14 zł.  

 

Klub Jimmyego
Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.
MATTEO
Nowy film dokumentalny Michała Kondrata

W kinach od 31.10.2014 r.

31. października to dla Matteo dzień wyjątkowy... Dzień jego śmierci. Umierajac tego dnia zniszczył Szatanowi jego "święto". 

Nowy polski film dokumentalny Michała Kondrata przedstawia postać Matteo da Agnone, włoskiego egzorcysty, do którego grobu przyjeżdżają pielgrzymi 
z całego świata. Przyjeżdżają, bo w tym szczególnym miejscu Matteo nadal egzorcyzmuje, mimo, że umarł w 1616 roku.

Kto nawiązał kontakt z Matteo? W jaki sposób można potwierdzić jego duchową obecność? Kto dziś może liczyć na jego pomoc? Na te pytania odpowiadają: Cipriano de Meo, prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów, Nazareno M. Galullo, charyzmatyczny ksiądz, Maria Cristina Melloni, włoska badaczka historii.

Archiwa miasta Agnone kryją oryginalne dokumenty z czasów Matteo...
I informacje o pewnej dramatycznej historii z jego życia...
Siostry wampirki
"Siostry Wampirki", jest to ekranizacja bestsellerowych powieści dla dzieci, które w Niemczech sprzedały się w milionach egzemplarzy.

 Pewnego pięknego letniego dnia do domu na spokojnych przedmieściach Bindburga wprowadzają się nowi sąsiedzi – państwo Tepes z 12-letnimi bliźniaczkami: Silvanią i Dakarią. Matka wygląda całkiem normalnie, ale pozostała trójka jest blada i dziwacznie ubrana. Tepesowie od razu wzbudzają podejrzenia mieszkającego obok Dirka von Kombasta. Nie bez powodu – wkrótce okazuje się, że ojciec i dziewczynki to wampiry – i tylko matka, Elvira, jest człowiekiem. Przez dwanaście lat cała rodzina mieszkała w Transylwanii, ale teraz, za namową matki, postanowiła osiedlić się w Niemczech…

 W kinie od 24 października!!!

Służby Specjalne
 W kinie od 24 października !!!

Gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, politycy orientują się, że pozbawiono Polskę oczu i uszu. Zostaje stworzona nowa, tajna jednostka do zadań specjalnych. Trafiają do niej m.in. niepokorna, wyrzucona z ABW podporucznik (Olga Bołądź) , kapitan, który wrócił z misji w Afganistanie (Wojciech Zieliński) oraz były pułkownik SB (Janusz Chabior). Pracując nad aferami z pierwszych stron gazet będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą dla kogo pracują.

 

Reżyser Patryk Vega wraca do korzeni, tworząc mocne i bezkompromisowe kino. Serwuje nam porażający obraz służb specjalnych we współczesnej Polsce, działających na styku świata polityki, mediów i biznesu.

Znakomite kreacje aktorskie w „Służbach specjalnych” stworzyli czołowi polscy aktorzy: Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Janusz Chabior, Kamilla Baar, Andrzej Grabowski, Agata Kulesza, Jan Frycz, Eryk Lubos oraz Wojciech Machnicki. Zdjęcia do filmu realizowane były w Polsce, Iraku, we Włoszech oraz na Łotwie.

Pszczółka Maja. Film

Komitet Ochrony Praw Dziecka odznaczył „Pszczółkę Maję. Film” znakiem Film Przyjazny Dziecku. Po raz pierwszy propozycja kinowa otrzymała od Komitetu znak, gwarantujący bezpieczną rozrywkę bez przemocy. Treść i humor animacji są odpowiednio dostosowane do wieku i potrzeb najmłodszych, a walory edukacyjne wspierają proces wychowawczy.  

W kinie od 31 października!!!

Pinokio

Drewniany pajacyk, co prawdę ma w nosie! 

Ubogi konstruktor zabawek Dżepetto rzeźbi drewnianą kukiełkę. Ku jego wielkiemu zdziwieniu, zrobiona z sosnowego pnia zabawka zaczyna się ruszać i mówić. Dżepetto nadaje jej imię Pinokio. Ożywiony pajacyk za nic ma dobre maniery i sprawia swojemu twórcy coraz więcej kłopotów wychowawczych. Wreszcie ucieka z domu i wyrusza w świat w poszukiwaniu przygód. Wkrótce będzie musiał ratować się przed oszustami, dowie się, jak to jest być w oślej skórze, a nawet trafi do brzucha wieloryba. Niezwykła podróż stanie się doskonałą okazją, aby Pinokio poznał znaczenie takich słów jak prawdomówność, lojalność i odwaga. 

Regulamin Widza
Kino Moskwa - Miejsce Odkrywania Talentów
Seanse filmowe dla grup szkolnych
Newsletter od kina Moskwa. Rezerwacja biletów
Bueno czwartki
Miasto 44 -seanse dla szkół
KONKURS KIELCE W ANIMACJI
Frank - Filmowy Superczwartek Listopad 2014
Bella i Sebastian
Dzień dobry, kocham cię!
Kochając wroga
Potop Redivivus - Filmowy Superczwartek Listopad 2014
Zbliżenia
Gottland
Mechaniczna pomarańcza - Filmowy Superczwartek 2014
TYDZIEŃ FILMU NIEMIECKIEGO 2014
Omar - Filmowy Superczwartek Listopad 2014
3 serca
Karolina
Obywatel
Wielka Szóstka - dubbing
Opuścić Marrakesz - TFN
Finsterworld - TFN
Droga krzyżowa - TFN
Rodzice - TFN
Między światami - TFN
ZACHÓD - TFN
Beltracchi - TFN
Dołącz do nas na Facebooku
Nescafe
Bilet dla Ciebie
KONKURS NA LOGO STOWARZYSZENIA KULTURY FILMOWEJ KINO MÓWI
 
 

 

cogramy.plpizza_dominium

 Kultura – Kielce, koncerty, kino, teatr, wystawy - świętokrzyskie – echodnia.eu/kultura

 radio kielce  

wici_info multibilet

tvp kielce  http://www.kinomoskwa.pl/www/media/icons/%5B122%5Dstudiuje1_eu.jpg

 

ckpartynasze_kielce

kinads

logo_wici_bw.gif 

http://www.luszczyca-kielce.pl/; Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę w Kielcach; biuro@luszczyca-kielce.pl; łuszczyca kielce; kielce łuszczyca; stowarzyszenie luszczyca kielce; http://www.bihp.net;
wykonane przez: Omni-Araneo
screens/scr-pMovies.tpl.html
default.tpl.html