Kielce, ul. Staszica 5
tel. 344 47 34
Filmy
Zapowiedzi
Kino Moskwa - CYFRYZACJA

86  - LETNIA  TRADYCJA  ZOSTAŁA  POŁĄCZONA Z CYFROWĄ  JAKOŚCIĄ !!!

ZAPRASZAMY  NA  PROJEKCJE  W  CYFROWEJ  JAKOŚCI  - również  w 3D!!!

* Nasze profesjonalne okulary do projekcji 3D możesz zabrać do domu, przechować starannie i przyjść z nimi kolejny raz na film 3D nie płacąc dodatkowo 3 zł.

Kupujesz raz oglądasz cały czas.

Uwaga - zmiana cen biletów, prosimy o sprawdzenie w zakładce ceny biletów

Miasto 44
ZAPRASZAMY DO KINA :) 
 
GODZ.: 11:00, 13:45, 17:00, 19:45  
 

Miasto 44” to projekt filmowy o niespotykanym w Polsce rozmachu scenograficznym, kostiumowym i wizualnym. Konsultantem do spraw efektów specjalnych był wybitny hollywoodzki specjalista Richard Bain, który wcześniej współpracował z takimi wizjonerami kina, jak Christopher Nolan, Peter Jackson oraz Terry Gilliam i ma w dorobku efekty do światowych hitów, między innymi: „Casino Royale”, „Incepcji”, „King Konga” i „Nędzników”. Przez plan przewinęło się ponad 3 000 statystów. Budową imponujących dekoracji zajęło się 10 odrębnych ekip, które do zainscenizowania zniszczonego miasta użyły 5 000 ton gruzu. Obsada została wybrana w serii ogólnopolskich castingów, w których wzięło udział ponad 7 000 osób.

Miasto 44” nie jest filmem historycznym, ani dokumentem o przebiegu Powstania. Mimo że rozgrywa się w walczącym Mieście, opowiada historię ludzi, a nie oddziałów czy barykad. „Miasto 44” nie ma być argumentem w powstańczej dyskusji. Film ma przekazywać emocje, a nie ważyć racje czy odsłaniać kulisy decyzji sprzed 70 lat. To zostawiamy historykom. Nie szukamy spiżowych bohaterów. „Miasto 44” nie jest filmem o polityce. Jest filmem o miłości, młodości i walce.

– Twórcy filmu „Miasto 44

 

Witamy w Nowym Jorku

PREMIERA 26 września

Devereaux (GÉRARD DEPARDIEU) to jeden z najbardziej wpływowych ludzi świata. Przez jego ręce każdego dnia przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Devereaux słynie z upodobania do orgii seksualnych. Szokująca afera erotyczna z udziałem udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i skandalu, który zachwieje światem finansów.

Film zainspirowała głośna afera z udziałem DOMINIQUE’A STRAUSS-KAHNA, byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Jednego z najpotężniejszych ludzi międzynarodowej finansjery i kandydata na prezydenta Francji.

Miasto 44 -seanse dla szkół
PREMIERA 19 WRZEŚNIA !!!

SEANSE  O GODZINIE  8:15  PRZEZNACZONE  SĄ TYLKO DLA GRUP SZKOLNYCH I ODBYWAJĄ SIĘ TYLKO PO WCZEŚNIEJSZEJ  TELEFONICZNEJ  REZERWACJI.

 W kinie "Moskwa" istnieje możliwość zorganizowania indywidualnej projekcji filmu dla klasy bądź szkoły w godzinach dopołudniowych, nie uwzględnionych w naszym repertuarze. Grupa taka liczyć musi minimum 15 osób termin wyjścia należy zgłosić tydzień wcześniej.

 Ceny biletów dla grup szkolnych: 11 zł.
 Film "Miasto 44" to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Żyją tak, jakby każdy dzień miał okazać się tym ostatnim. Nie wynika to jednak z nadmiernej brawury czy młodzieńczej lekkomyślności - taka postawa jest czymś naturalnym w otaczającej ich rzeczywistości, kiedy śmierć grozi na każdym kroku.
Antboy
"Antboy" powstał na podstawie komiksu autorstwa Kennetha Bøgh Andersena, ulubionego autora duńskiej młodzieży. Jego książki w Danii dorównują popularnością serii o Harrym Potterze. 

Bohaterem filmu jest dwunastoletni chłopiec, Pelle (Oskar Dietz), który podkochuje się w pięknej koleżance z klasy, Amandzie. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy z uczucia, jakim darzy ją Pelle. Wszystko jednak może się zmienić, gdy pewnego dnia chłopiec zostaje ugryziony przez genetycznie zmodyfikowaną mrówkę. Niczego nieświadomy Pelle zyskuje supermoce, które zmienią jego życie na zawsze. Odtąd Pelle staje się superbohaterem i zyskuje nowe imię: Antboy. Gdy w mieście pojawia się  tajemniczy złoczyńca Pchlarz,Antboy stanie z nim do walki i będzie musiał uratować miasto. Tylko czy uda mu się to zrobić przed ... kolacją?

 W KINIE OD 19 WRZEŚNIA!! 

Marys Land. Ziemia Maryi
PREMIERA od 5 września!!!

Mary’s Land.Ziemia Maryi to nie tylko kino religijne, film drogi, komedia czy film dokumentalny. To opowieść, która łączy te gatunki i wykracza daleko poza ograniczenia tradycyjnych schematów.  Twórcy filmu wyruszyli w podróż po całym świecie, aby spotkać się z ludźmi, którzy twierdzą, że doświadczyli bezpośredniego kontaktu z Maryją. Ten film  to podróż po świecie, w którym to, co często traktuje się jako religijny, abstrakcyjny schemat, przyjmuje formę żywej, odczuwalnej, wręcz namacalnej obecności.

 

Pożądanie - Filmowy Superczwartek Październik 2014
Filmowy Superczwartek Październik 2014 - 2.10.2014 „POŻĄDANIE" godz.: 19:45
  
Zjawiskowo piękna Sophie Marceau oraz gwiazda filmu „Nietykalni” i zdobywca francuskiego Oscara (Cezar dla Najlepszego aktora za film „Nie mów nikomu”) François Cluzet w niebanalnej opowieści o spotkaniu dwojga obcych sobie ludzi, które przeradza się w fascynację od pierwszego wejrzenia.

 

Newsletter od kina Moskwa. Rezerwacja biletów
Kino Moskwa - Miejsce Odkrywania Talentów
Björk: Biophilia Live
Seanse filmowe dla grup szkolnych
Marys Land. Ziemia Maryi - Seans dla szkół
Joe
Boyhood
Wypisz, wymaluj... miłość- Filmowy Superczwartek Październik 2014
Bogowie
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
Jeziorak
Dawca Pamięci - Filmowy Superczwartek Październik 2014
Służby Specjalne
Podróż na sto stóp - Filmowy Superczwartek Październik 2014
Klub Jimmyego
Bella i Sebastian
Dołącz do nas na Facebooku
Nescafe
Bilet dla Ciebie
KONKURS NA LOGO STOWARZYSZENIA KULTURY FILMOWEJ KINO MÓWI
Bueno czwartki
 
 

 

cogramy.plpizza_dominium

 Kultura – Kielce, koncerty, kino, teatr, wystawy - świętokrzyskie – echodnia.eu/kultura

 radio kielce  

wici_info multibilet

tvp kielce  http://www.kinomoskwa.pl/www/media/icons/%5B122%5Dstudiuje1_eu.jpg

 

ckpartynasze_kielce

kinads

logo_wici_bw.gif 

http://www.luszczyca-kielce.pl/; Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę w Kielcach; biuro@luszczyca-kielce.pl; łuszczyca kielce; kielce łuszczyca; stowarzyszenie luszczyca kielce; http://www.bihp.net;
wykonane przez: Omni-Araneo
screens/scr-pMovies.tpl.html
default.tpl.html