Kielce, ul. Staszica 5
tel. 344 47 34
Filmy
Zapowiedzi
Kino Moskwa - CYFRYZACJA

86  - LETNIA  TRADYCJA  ZOSTAŁA  POŁĄCZONA Z CYFROWĄ  JAKOŚCIĄ !!!

ZAPRASZAMY  NA  PROJEKCJE  W  CYFROWEJ  JAKOŚCI  - również  w 3D!!!

* Nasze profesjonalne okulary do projekcji 3D możesz zabrać do domu, przechować starannie i przyjść z nimi kolejny raz na film 3D nie płacąc dodatkowo 3 zł.

Kupujesz raz oglądasz cały czas.

Uwaga - zmiana cen biletów, prosimy o sprawdzenie w zakładce ceny biletów

Miasto 44

 ZAPRASZAMY DO KINA :) 

GODZ.: 11:00, 13:45, 17:00, 19:45  

Warszawa, lato 1944. Stefan (Józef Pawłowski) opiekuje się matką i młodszym

Miasto 44 -seanse dla szkół
PREMIERA 19 WRZEŚNIA !!!

SEANSE  O GODZINIE  8:15  PRZEZNACZONE  SĄ TYLKO DLA GRUP SZKOLNYCH I ODBYWAJĄ SIĘ TYLKO PO WCZEŚNIEJSZEJ  TELEFONICZNEJ  REZERWACJI.

 W kinie "Moskwa" istnieje możliwość zorganizowania indywidualnej projekcji filmu dla klasy bądź szkoły w godzinach dopołudniowych, nie uwzględnionych w naszym repertuarze. Grupa taka liczyć musi minimum 15 osób termin wyjścia należy zgłosić tydzień wcześniej.

 Ceny biletów dla grup szkolnych: 11 zł.
 Film "Miasto 44" to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Żyją tak, jakby każdy dzień miał okazać się tym ostatnim. Nie wynika to jednak z nadmiernej brawury czy młodzieńczej lekkomyślności - taka postawa jest czymś naturalnym w otaczającej ich rzeczywistości, kiedy śmierć grozi na każdym kroku.
Antboy
W PREMIEROWY WEEKEND GRANIA FILMU "ANTBOY" 20.09 I 21.09 (SOBOTĘ I NIEDZIELĘ) do każdego zakupionego biletu dla dziecka mały POPCORN GRATIS :) 

"Antboy" powstał na podstawie komiksu autorstwa Kennetha Bøgh Andersena, ulubionego autora duńskiej młodzieży. Jego książki w Danii dorównują popularnością serii o Harrym Potterze. 

Bohaterem filmu jest dwunastoletni chłopiec, Pelle (Oskar Dietz), który podkochuje się w pięknej koleżance z klasy, Amandzie. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy z uczucia, jakim darzy ją Pelle. Wszystko jednak może się zmienić, gdy pewnego dnia chłopiec zostaje ugryziony przez genetycznie zmodyfikowaną mrówkę. Niczego nieświadomy Pelle zyskuje supermoce, które zmienią jego życie na zawsze. Odtąd Pelle staje się superbohaterem i zyskuje nowe imię: Antboy. Gdy w mieście pojawia się  tajemniczy złoczyńca Pchlarz,Antboy stanie z nim do walki i będzie musiał uratować miasto. Tylko czy uda mu się to zrobić przed ... kolacją?

 W KINIE OD 19 WRZEŚNIA!! 

Na zawsze twoja

Wzruszająca opowieść o miłości, autorstwa wybitnego francuskiego reżysera Patrice’a Leconte oraz producentów filmów „Coco Chanel”, „Mr. Nobody” i „8 kobiet”. W rolach głównych – Rebecca Hall, pamiętna gwiazda „Vicky Cristina Barcelona” Woody’ego Allena,  Alan Rickman („Harry Potter”, „To właśnie miłość”) oraz Richard Madden – Robb Stark z serialowego przeboju „Gra o tron”.

Młody mężczyzna zostaje zatrudniony przez bogatego właściciela fabryki. Kiedy poznaje jego piękną żonę, zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, ze zrozumiałych względów ukrywając uczucia przed pracodawcą. Kobieta na pozór nie odwzajemnia jego miłości. Wszystko zmienia się, kiedy właściciel fabryki postanawia wysłać bohatera na inspekcję posiadłości w Meksyku. Wieść o przymusowej rozłące zmusza piękną żonę do wyznania prawdziwych uczuć. Składa obietnicę, że będzie czekała na ukochanego, kiedy ten po dwóch latach wróci do niej z wyprawy na odległy kontynent. Jednak wkrótce wybucha I wojna światowa i zakochani zobaczą się dopiero po 8 latach. Czy obietnica może przetrwać tak ciężką próbę czasu?

Marys Land. Ziemia Maryi
PREMIERA od 5 września!!!

Mary’s Land.Ziemia Maryi to nie tylko kino religijne, film drogi, komedia czy film dokumentalny. To opowieść, która łączy te gatunki i wykracza daleko poza ograniczenia tradycyjnych schematów.  Twórcy filmu wyruszyli w podróż po całym świecie, aby spotkać się z ludźmi, którzy twierdzą, że doświadczyli bezpośredniego kontaktu z Maryją. Ten film  to podróż po świecie, w którym to, co często traktuje się jako religijny, abstrakcyjny schemat, przyjmuje formę żywej, odczuwalnej, wręcz namacalnej obecności.

 

Newsletter od kina Moskwa. Rezerwacja biletów
Kino Moskwa - Miejsce Odkrywania Talentów
Björk: Biophilia Live
Seanse filmowe dla grup szkolnych
Marys Land. Ziemia Maryi - Seans dla szkół
Kino Nieme z muzyką na żywo - PANCERNIK PATIOMKIN
Witamy w Nowym Jorku
Pożądanie - Filmowy Superczwartek Październik 2014
Boyhood
Wypisz, wymaluj... miłość- Filmowy Superczwartek Październik 2014
Bogowie
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
Dawca Pamięci - Filmowy Superczwartek Październik 2014
Podróż na sto stóp - Filmowy Superczwartek Październik 2014
Klub Jimmyego
Dołącz do nas na Facebooku
Bueno czwartki
Nescafe
Bilet dla Ciebie
KONKURS NA LOGO STOWARZYSZENIA KULTURY FILMOWEJ KINO MÓWI
 
 

cogramy.plpizza_dominium

 Kultura – Kielce, koncerty, kino, teatr, wystawy - świętokrzyskie – echodnia.eu/kultura

 radio kielce  

wici_info multibilet

tvp kielce  http://www.kinomoskwa.pl/www/media/icons/%5B122%5Dstudiuje1_eu.jpg

 

ckpartynasze_kielce

kinads


logo_wici_bw.gif 
wykonane przez: Omni-Araneo
screens/scr-pMovies.tpl.html
default.tpl.html