Kielce, ul. Staszica 5
tel. 344 47 34
Filmy
Zapowiedzi
Zmiana cen biletów
Informujemy, że z dniem 1 grudnia (poniedziałek) zmianie ulegają ceny biletów na dużej sali w kinie Moskwa: bilet normalny - 16 zł, bilet ulgowy - 14 zł. 

W każdy wtorek wszystkie bilety 13 zł. !!!

 

Kino Moskwa - CYFRYZACJA

86  - LETNIA  TRADYCJA  ZOSTAŁA  POŁĄCZONA Z CYFROWĄ  JAKOŚCIĄ !!!

ZAPRASZAMY  NA  PROJEKCJE  W  CYFROWEJ  JAKOŚCI  - również  w 3D!!!

* Nasze profesjonalne okulary do projekcji 3D możesz zabrać do domu, przechować starannie i przyjść z nimi kolejny raz na film 3D nie płacąc dodatkowo 3 zł.

Kupujesz raz oglądasz cały czas.

Uwaga - zmiana cen biletów, prosimy o sprawdzenie w zakładce ceny biletów

Pięćdziesiąt twarzy Greya - PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW RUSZYŁA
Przedsprzedaż biletów już ruszyła :) Zapraszamy do rezerwowania i kupowania biletów na film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" w Kinie Moskwa na Walentynki !!!
Ziarno prawdy

W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej. 

 Ograniczenie wiekowe: 16 lat

Carte Blanche

Nowa, poruszająca rola Andrzeja Chyry. To wydarzyło się naprawdę!

Kacper (Andrzej Chyra), uwielbiany przez uczniów nauczyciel historii z lubelskiego liceum, zaczyna stopniowo tracić wzrok. Diagnoza lekarska nie pozostawia złudzeń. Mężczyźnie, z powodu wady genetycznej, grozi trwała ślepota. Początkowo załamany, ostatecznie postanawia ukryć przed przełożonymi problemy zdrowotne, aby zachować pracę i doprowadzić do matury swoich uczniów. Jedynym powiernikiem tajemnicy nauczyciela zostaje jego najlepszy przyjaciel Wiktor (Arkadiusz Jakubik). Kacper, zmagając się z nową sytuacją i nowymi wyzwaniami, nawiązuje bliską przyjaźń z koleżanką z pracy (Urszula Grabowska) i próbuje pomóc zbuntowanej uczennicy, Klarze (Eliza Rycembel), która ukrywa swój własny sekret.

Paddington

PADDINGTON jest małym, przecudnym misiem. Dobrze wychowanym, zawsze pomocnym i wiecznie głodnym. Różni się od innych filmowych bohaterów. Nie biega za gangsterami, nie rozwiązuje skomplikowanych łamigłówek. Mimo to, rozkochał już w sobie ponad 500 tysięcy polskich widzów.

Któż nie zaopiekowałby się małym sympatycznym misiem siedzącym samotnie na wielkim dworcu kolejowym? Państwo Brown z dziećmi bez wahania przygarnęli uroczego niedźwiadka w czerwonym kapeluszu i.... odtąd już nic nie było jak dawniej. Do Londynu Miś Paddington przybył w tajemniczy sposób aż z Peru, ale ta podróż to dopiero początek przygód niezwykłego zwierzaka. Spokojne życie Jonathana Browna i jego siostry będzie teraz pełne nie tylko prześmiesznych sytuacji, ale i niesamowitych, magicznych zdarzeń. 

Historia Misia Paddingtona to fantastyczna opowieść dla wszystkich dzieci i... ich rodziców.

Uroczy niedźwiadek imieniem Paddington po raz pierwszy skradł serca dziecięcej publiczności w 1958 roku - gdy Michael Bond powołał go do życia jako głównego bohatera książki „Miś zwany Paddington”.  

Paddington jest jednym z moich ulubionych bohaterów. Mam nadzieję, że każdy po obejrzeniu filmu odnajdzie w sobie cząstkę tego czarującego misia – Artur Żmijewski. 

Cuda
Zwycięzca Grand Prix na festiwalu w Cannes. Film, który oczarował członków jury: Jane Campion oraz Sophię Coppolę, a Nicolasa Windinga Refna poruszył do łez. „Cuda” młodej reżyserki Alice Rohrwacher opowiadają prawdziwą historię jej dorastania w ekscentrycznej rodzinie, mieszkającej w wielkim, starym domu w Toskanii.

Kiedy lato dobiegnie końca nic już nie będzie takie samo w życiu Gelsominy i jej trzech młodszych sióstr. Dziewczyna mieszka z dala od cywilizacji, w ukrytym zakątku na włoskiej prowincji, gdzie trudno jeszcze spotkać turystów. To właśnie tutaj przenieśli się jej rodzice, dawni członkowie hippisowskiej komuny, by żyć blisko natury i chronić swoje dzieci przed „upadkiem świata”.

Tego lata, jak co roku, większość dni będzie upływała rodzinie na tradycyjnej produkcji miodu, z której z trudem udaje im się związać koniec z końcem. Jednak po raz pierwszy surowe reguły narzucone przez ojca ulegną rozluźnieniu. Gelsomina marzy bowiem, by uratować rodzinę przed bankructwem i zdobyć wielką nagrodę w telewizyjnym teleturnieju prowadzonym przez tajemniczą Milly Catenę (Monica Bellucci). Choć stoi to w całkowitej sprzeczności z poglądami i wartościami, które do tej pory wpajał jej ojciec, dziewczyna za wszelką cenę będzie starała się przekonać go do tego pomysłu.

Jeden z moich ulubionych filmów ostatnich lat.- Paweł Pawlikowski

Wielkie przeżycie: wciągająca, piękna opowieść o dojrzewaniu do samodzielności. - Jane Campion

Dawno nie byłam tak wzruszona… Genialny, piękny i pełen życia świat. - Sophia Coppola

LEWIATAN
 Kola mieszka z młodą żona Lilą i nastoletnim synem Romą w małym miasteczku nad morzem w północnej Rosji. Ma stary drewniany dom, położony nad zatoką, który odziedziczył po ojcu. Mer miasteczka Wadim Szelewiat, w którego gabinecie wisi na ścianie portret Władimira Putina, wygrał z Kolą sprawę sądową i zamierza wyrzucić go z domu. Na pomoc przybywa Dimitri, znajomy prawnik z Moskwy, który wie jak uratować majątek Koli. Rozpoczyna się walka o przetrwanie ze skorumpowaną strukturą władzy, która zaczyna być coraz bardziej agresywna. Sytuacja się komplikuje, gdy prawnik okazuje się kochankiem Lili. Brutalna miasteczkowa klika zmusza go do wyjazdu, a rodzina Koli zostaje sam na sam z bezwzględnym, pożerającym wszystko Lewiatanem, którym okazuje się współczesna Rosja. 
 
ZŁOTY GLOB 2015 DLA NAJLEPSZEGO FILMU NIEANGLOJĘZYCZNEGO!
 

Ida
"Ida" jest polskim kandydatem do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. Obraz Pawła Pawlikowskiego nieustannie budzi ogromne emocje i będzie z pewnością liczył się w USA w rywalizacji o najważniejsze filmowe nagrody sezonu. 

Polska. Rok 1962. Anna jest w nowicjacie, jako sierota umieszczona w klasztorze pod opieką zakonnic. Matka przełożona namawia ją, by przed ślubami odwiedziła swoją ciotkę, jedyną żyjącą krewną. Ciotka opowiada Annie o losach rodziny. Wyznaje, że Anna jest Żydówką. Decydują się pojechać do miejscowości, gdzie przed wojną mieszkali dziadkowie i rodzice Anny. Obie wyruszają w podróż, która ma im pomóc nie tylko w poznaniu tragicznej historii ich rodziny, ale i prawdy o tym, kim są. Poruszający, kameralny, wybitny w obrazie dramat, którym reżyser wraca do rodzinnego kraju. Z wielkim wyczuciem łączy intymną historię młodej kobiety z historycznym i społecznym tłem.

 

Misja Gwiazda
Bohaterem filmu jest dwunastoletni Karl, który wraz z mamą przeprowadza się do Kopenhagi. Ta zmiana jednak wcale go nie cieszy. Mama dostała pracę w stolicy i musi tam jechać! Bo czy ktoś kiedykolwiek bierze pod uwagę, co myśli i czuje 12-letni chłopak? Najgorsze przypuszczenia Karla się sprawdzają - Kopenhaga okazuje się głośna i brzydka.
Paradoksalnie, w swojej nowej klasie - pełnej dzieci pochodzących z różnych stron świata - Karl staje się obiektem drwin. Uciekłby do dziadków, jak planował, gdyby nie spotkanie z Sawsan. Wygadana muzułmanka uczy go, jak dobrze mówić po kopenhasku. A dodatkowo umie śpiewać.
Jeden z jej utworów został wybrany do duńskiej wersji Eurowizji dla dzieci. Jednak ojciec zabrania udziału w konkursie, mówiąc, że scena, reflektory i makijaż nie są dla niej. Karl i Sawsan łączą siły we wspólnej misji, bo czego nie robi się dla prawdziwej przyjaźni!
Regulamin Widza
Kino Moskwa - Miejsce Odkrywania Talentów
Newsletter od kina Moskwa. Rezerwacja biletów
Seanse filmowe dla grup szkolnych
Bueno czwartki
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Przeboje i Oldboje
Rzymska aureola
Potop Redivivus
Pingwiny z Madagaskaru
Biała jak mleko, czerwona jak krew
Viviane chce się rozwieść
Litewski przekręt
SAMBA
Pszczółka Maja. Film
Bilet dla Ciebie
Dołącz do nas na Facebooku
Nescafe
KONKURS NA LOGO STOWARZYSZENIA KULTURY FILMOWEJ KINO MÓWI
 
 

 

cogramy.plpizza_dominium

 Kultura – Kielce, koncerty, kino, teatr, wystawy - świętokrzyskie – echodnia.eu/kultura

 radio kielce  

wici_info multibilet

tvp kielce  http://www.kinomoskwa.pl/www/media/icons/%5B122%5Dstudiuje1_eu.jpg

 

ckpartynasze_kielce

kinads

logo_wici_bw.gif 

http://www.luszczyca-kielce.pl/; Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę w Kielcach; biuro@luszczyca-kielce.pl; łuszczyca kielce; kielce łuszczyca; stowarzyszenie luszczyca kielce; http://www.bihp.net;
wykonane przez: Omni-Araneo
screens/scr-pMovies.tpl.html
default.tpl.html